Saturday, November 30, 2013

Minu minilõhnade kollektsioon

Juba homme on esimene advent ja sel puhul üllatan kõiki oma lugejaid enneolematu kingiloosiga - nimelt Stellariumi advendikalendriga, kus iga päev loosin välja ühe kingituse ja nii 24.detsembrini välja. Millised oivalised kaubamärgid Stellariumiga sel puhul koostööd teevad, selgub järgnevatel nädalatel. 

Aga väikese vihje saab kindlasti tänasest postitusest, kus tutvustan oma minilõhnade kollektsiooni. Ma armastan parfüüme - nii suuri kui ka väikeseid pudeleid. Olen juba mõnda aega kogunud minilõhnu, mida on mugav kosmeetikakotti pista, ilus käes hoida ja mõnus kasutada. Rääkimata sellest, et miniatuursed lõhnapudelid on ka erakordselt armsad ja annavad perfektse võimaluse lõhnaga enne suure pudeli ostmist tutvuda. Stellariumi advendikalendris on samuti peidus mõned eksklusiivsed minilõhnad - seega tasub juba homme blogisse tagasi tulla!Stellarium Boxi tellijad on minilõhnadega hästi kursis, sest iga karbike sisaldab alati mõnd põnevat pisikest parfüümi. Ah jaa ... Lisaks algavale advendile on hea uudis ka see, et juba järgmisel nädalal tuleb müüki Stellarium Box "Jõul"! Nii tore, kui on, mida oodata!
SHARE:

Monday, November 25, 2013

Lindex - An Evening At The Theatre

Starting this November, my life is enriched by an exciting adventure – I’m called to be the style ambassador by Lindex and will be bringing you news about what there is in their line of products that speaks to me, thrills me and excites me. 

 The subject of my first post is "An Evening At The Theatre". I love visiting the theatre in dark autumn and cold winter nights. Perhaps the connection between winter and the theatre is so strong in my mind because I remember my first ever visit to the theatre because of the first snow. I came from the Drama Theatre with my parents and the streets were white. 

For me, my preparations – choosing a beautiful dress, shoes and fancy accessories – is an integral part of an evening in the theatre. One can’t go without red lips, dramatic nails and light perfume. In other words, going to the theatre is a celebration! And here, before you, is my first choice from Lindex. Have a look at the Lindex web store HEREAlates novembrist on minu elus üks põnev seiklus juures - olen Lindexi poolt kutsutud nende stiilisaadikuks ja toon Stellariumis sinuni uudised, mis mind nende valikust kõnetavad, paeluvad ja vaimustavad. Oma esimese postituse teemaks valisin "Õhtu teatris".


Ma armastan eriti pimedal sügisel ja külmal talvel teatris käia. Ehk seostub talv teatriga ja teater talvega mulle ka seetõttu, et oma elu esimest teatrikülastust mäletan seoses esimese lumega. Tulin ema-isaga Draamateatrist välja ja maa oli valge. 

Minu jaoks algab väike etendus tegelikult juba kodus - kui vähegi võimalik, püüan hoolega valida välja kauni kleidi, kingad ja toretsevad aksessuaarid. Loomulikult ei puudu punased huuled, dramaatilised küüned ja imekerge parfüüm. Teatri külastus on minu jaoks pidu! Sinu ees on minu esimene valik Lindexilt, et propageerida ikka pidulike rõivaste kandmist teatris! Vaata lisa ka Lindexi veebipoest, mille leiad SIIT. Millal sa viimati teatris käisid ja mis etendust vaatasid?
SHARE:

Sunday, November 24, 2013

ARVUSTUS: Shiseido Bio-Performance silmakreem

Silmaümbrus on üks esimesi kohti, mis reedab märgid väsimusest, halvasti toitumisest ja magamatusest. Samuti annavad silmaalused kerge kuivusega märku, et viibid vähe värskes õhus. Just seetõttu on juba aastaid erinevad silmakreemid minu head sõbrad. Alates sügisest kasutan Shiseido Bio-Performance Super Corrective silmakreemi. Ta ootab mind hommikul ja õhtul truult vannitoas - alati valmis minu silmaaluseid turgutama.

Pingelisemate aegadega annavad minu silmaalused eriti tunda - vaatan vahel peeglisse ja tahaks uriseda. Vahel urisengi, kuid ega see ei aita. Esimene, mis pakub leevendust on niisutav ja toitev silmakreem. Kui Bio-Performance Super Corrective silmakreemi pikemalt kasutada, võib jätta hõlpsasti hüvasti tumedate silmaalustega. 


Kuid väsimus ja magamatus pole ainsad, mis silmaalustele oma jälje jätavad. Sügisel ja talvel kipuvad naistel kortsujooned süvenema, sest arvutiekraan ja kontorites olev tehisvalgus ajab silmi kissitama. Seepärast on erakordselt tähtis hommikul ja õhtul oma silmaümbruse eest hoolitseda. Silmakreem on igati ilus pai kurnatud silmaümbrusnahale. Lisapunktid tulevad metallist stiilse metalse korpuse eest - võiks arvata, et tegu on järjekordse parfüümiga.

Palusin ka, et Fashion Hairi kosmeetik Helen testiks oma profi pilguga Shiseido Bio-Performance Super Corrective silmakreemi. Ta märkab alati asju, mis võivad minul kahe silma vahele jääda! Helen ütles esialgu, et on tundlike silmade tõttu kreemidega ettevaatlik. Kuid see silmakreem sobib tema sõnul ka tundlikule silmaümbrusele. Lisaks tõmbuvad kuivusest tekkinud silmakurrud kenasti tagasi ehk tegemist on täiusliku palsamiga silmaümbrusele.

Kui vanalt leidsid sina enda jaoks silmakreemid ja mis firma tooteid praegu kasutad?

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig