Friday, September 20, 2013

KOLM KAADRIT: Blogijate esimene pidu

Eile toimus Tallinnas esimene blogijatele suunatud pidu. Eesmärgiks ikka omavahel tutvuda ja siis juba pikemalt jutustada. Peopaik oli imearmas - vintaažrõivaid pakkuv kauplus "Oh So Retro".  Pärast seda, kui sain oma lemmikblogijaid kallistada, sukeldusin otsejoones rõivaid proovima.

See pidu oli täiesti minule - poeke oli tulvil kauneid kleidikesi, mantleid ja aksessuaare. Mind võlus hele mantel, mida selga proovisin ja mille ma vastumeelselt tagasi panin (püüdes endale meelde tuletada, et mind ootavad kodus ees juba mitu mantlit ja mu abikaasa ei rõõmusta ülemäära uute ostude üle ...) Neile, kes tahavad endale ainulaadseid rõivaid soetada, soovitan kindlasti "Oh, So Retrot" aadressil Suur-Karja 13. Siin on kolm kaadrit eilsest peost.


Kairit ja Liina

Kahjuks pidin peolt lahkuma alles siis, kui see esimesi tuure võttis. Kui ma muidu käin harva väljas, siis sel õhtul sattus kaks üritust olema samal ajal. Ja suisa samal tänaval. Teisest, Bentley meesteparfüümi ja Ülle Pohjanheimo sügis-talvise kollektsiooni esitlusest kirjutan sulle juba lähipäevil. Seniks tänan väga Annikat, Liinat ja Gretet lõbusa blogijate ürituse eest!

VAATA LISAKS: LOOS: Osale Kadri Kruusi FEMME kollektsiooni esitlusel  
  
SHARE:

400. Vähe või palju?

400 tuleb pärast arvu 399 ja enne numbreid 401. Kas 400 on suur või väike arv? Oleneb. 400 meetrit on staadioniring. Paljudele raske missioon. Ja teistele käkitegu. Kunagi ammu tundus 400 krooni suur raha. 400 eurot - selle kohta võiks öelda - pole paha. 400 grammi kommi on juba kaunis kogus. Ikka selleks, et kustutada magusanälg. Jääks ülegi.
 
"400 lööki" oli Truffaut läbilöögifilm, kus peaosas mängis Jean-Pierre Léaud, kes kuulub minu suurte lemmikute sekka. Kui hakata 400 kohta guugeldama, leiab põnevaid seiku. Uue ja Vana Testamendi vahe on 400 aastat. Päikese läbimõõt on umbes 400 korda Kuu omast suurem. Ja päike on 400 korda kaugem kui Kuu. Stellariumis täitub selle looga 400 postitust. Kuid veel rohkem tähemärke ja fotosid. Kas 400 postitust on vähe või palju? Otsusta ise. Nende 400 postituse sisse mahub palju meeleolusid, mida on raske sõnadesse panna. Küll aga on need meeleolud piltidele püütud.  400nda postituse puhul teen väikese ülevaate erinevatest kaadritest, mis läbi aegade Stellariumis ilmunud.Aitäh kõigile lugejatele, kes on seni olnud minuga!

SHARE:

Wednesday, September 18, 2013

Elagu Särts!

Suvi on möödunud kiiresti. Päris kindlasti kiiremini, kui ma oleksin seda soovinud. Kuid milline suurepärane aeg see on olnud! Lausa uskumatu lotovõit kõigile meile, kes me vajame soojust ja valgust. Vaid mõneks päevaks on suve veel jäänud, soojus on juba tõmmanud pähe soni ja hakkab nii minu kui sinuga hüvasti jätma.  

See suvi võttis minu jaoks nii hoogsa pöörde. Minu parimaks kaaslaseks sai tõukeratas Särts, mille ma endale juulikuus tütre jälgedes ostsin. Naabrilapsed olid pisut sõnatud ja arutasid minu tütrega, et "veider lugu - pole varem näinud mitte ühtegi ema, kes tõukerattaga sõidaks"... Igatahes oleme tütrega koos ratastel ringi tuhisenud ja ma käin tõukerattaga nüüd peaaegu igal kohtumisel. Minu selg, mis arvuti taga istumisest sageli kangeks läks, on täiesi terve ega torise enam üldse. 
 

Selleks, et võtta suvest veel viimast, käis fotograaf Meisi mind pildistamas ja kui ma teda õhtul hilja tõukerattaga bussi peale saatsin, tegi ta mõned klõpsud lisaks. Meisile meeldisid minu supermugavad tossud, millega jalad tõukerattal sõites vähem põruvad ning tegi sellest outfitist pildiseeria.

Outfiti detailid:

Jakk: Theory
T-särk: J. Crew
Teksad: Mossimo Supply Co
Tossud: Adidas

FOTOD: Meisi Volt
  
Tegelikult on mul sulle õige pea palju ilusaid uudiseid. Ma olen viimastel nädalatel olnud pööraselt hõivatud, kuid kogu aja, mille ma olen blogist eemal olnud, teen sajaga tasa. Kuid seda aega, mil mul pole olnud võimalust blogida, ei vahetaks ma millegi vastu. Minu elus on alanud uus ja tore aeg. Peagi kuuled kõigest lähemalt.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig