Saturday, December 21, 2013

Steal her style - Kate Middleton

If anyone can consider the year 2013 a success, it would be the Duchess of Cambridge, Catherine. She gave birth to the air of the throne of England in June and many were pleased that it was indeed a son. Kate is like a breath of fresh air in the Royal household – bright, merry and loved by the people. 

If the royal gossip is to be believed, prince Charles is sometimes sulking about the fact that the public is less interested in his words than in what Kate is wearing. She made headlines, when she made an appearance wearing the Zara necklace, costing mere 35 euros. The new column of Stellarium – Steal Her Style! – recommends the statement necklaces by LindexKui kellelgi on aasta 2013 korda läinud, siis kahtlemata Cambridge´i hertsoginna Catherine`il. Ta sünnitas Inglismaale juulikuus troonipärija ja paljud on kindlasti rahul, et tegemist on pojaga. Kate on kuningakojas kui värske tuuleiil - särav, rõõmus ja rahvas armastab teda. 

Kui uskuda Briti kuninglikku kõmu, olla prints Charles vahel mossis, sest rahvale läheb tema kõnedest rohkem korda hoopis see, mida tema poja prints Williami abikaasa Kate jalas, seljas ja peas kannab. Detsembri alguses lõi Kate laineid, kui ilmus Nelson Mandelast rääkiva filmi esilinasele kiirmoebrändi Zara kaelaehtega, mis maksab kõigest 25.95 eurot. Sind tervitab Stellariumi uus rubriik "Steal Her Style", mis sel korral soovitab statement-kaelakeesid. Tegin valiku Lindexilt.


Cambridge`i hertsoginna on tuntud selle poolest, et kannab sama kleiti mitu korda ja siin on tõestus! Seda elegantset maani valget kleiti kandis ta läinud aastal. Kui sinul tekkis isu statement kaelakee järele või otsid viimasel minutil jõulukinke, siis heida pilk LINDEXI NETIPOODI. Seal on praegu allahindlused, mis panevad sind mõnust silmi sulgema!
SHARE:

6 comments

 1. Mulle Kate meeldib ja tema oskus miksida eri stiile ja brände - olgu see siis hirmkallis Alexander McQueen või hoopis lihtrahva Zara:) Ja ta ei põlga ühe riideeseme taaskasutust, muutes mingit väikest asja nagu lisades aksessuaare või muutes lõiget vms.

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Jah, vana tõde - lihtsuses peitub suurim võlu.

   Delete
 3. Mulle väga meeldib Kate stiil ja kui kenalt ja oma päraselt alati riides ja ta on väga stiilne

  ReplyDelete
 4. Väga ilus ja elegantne naine! Tore, et ta armastab taaskasutust ning see Zara kaelakee... justkui võiks olla ju väheke hinnalisem ehe sellise sündmuse jaoks, samas kas selline asi üldse mängib rolli...? Ei oska öelda :)

  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Kate on mul megalemmik. Mind alati huvitab, millega ta jälle üllatab! Sinu uus rubriik on cool. Go!

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig