Thursday, November 15, 2012

Esita küsimus "Jumestusjuttude" autoritele!

Kohtusin täna "Jumestusjuttude" kahe kauni autoriga - meigikunstik Reet Härmatiga ja Kaubamaja loovjuhi Kristina Herodesega. Läinud nädalal esitlesid nad oma raamatut "Jumestusjutud", kus modellideks ei ole mitte noored nukud, vaid tuntud Eesti naised väga erinevas eas. 

"Jumestusjutud" on hea pealkiri. Selles raamatus on Kristina Herodes iga osalisega puhunud muhedat ilujuttu ja tõele au andes, oleks need lood olnud naiste- ja iluajakirjade jaoks tõeline maiuspala. 


Sirvisin raamatut ja see on tõesti väga eriline teos. Jah, sõna teos on siinkohal täpne. Sellesse raamatusse on pandud aega ja armastust ning seda on näha igalt leheküljelt. Valges pulmakleidis kirjanik Kadri Kõusaarele on tehtud pulmameik ja ta poseerib nii sulnilt, et ma ei saa aru, miks mõni julgem härra teda otse fotostuudiost altari ette ei viinud ... Oleks teadnud, oleks ma seda ise teinud. Aga ma ei teadnud ja kui hästi järele mõelda, ei anna ma ka parima tahtmise juures ühe tõelise härra mõõtu välja. Elina Pähklimägi on kaasaaegne versioon preili Havishami kangelannast "Suurtes lootustes" ja mis puutub Heidy Purgasse, siis tema pilt raamatus on minu konkurentsitu lemmik. Heidy on sellel Maiken Staagi kaadril justkui mähitud Šoti külakese Brigadooni udusse. See on küla, mis ärkab saja aasta jooksul ellu vaid üheks päevaks ja Heidy pilku vaadates on just tema selle küla kõige lummavam naine. 

Hea uudis selle suure lumma juures, mis mind täna raamatut vaadates valdas, on see, et nii Reet Härmat kui ka Kristina Herodes vastavad järgmisel nädalal Stellariumi lugejate küsimustele. Kristina Herodes ootab küsimusi riietumise ja stiili kohta. Reet Härmat on valmis Stellariumi lugejatele jagama meiginippe. Sina ainult küsi ja nemad vastavad!  Kaks parimat küsimust premeeritakse üllatusega. Jäta küsimus Stellariumi kommentaariumisse või Stellariumi Facebooki selle postituse alla. Järgmisel reedel leiad blogist vastused!

SHARE:

Tuesday, November 13, 2012

Giveaway: võida Escada lõhnapliiatseid!

Nii. Kes armastab Especially Escada lõhna "Delicate notes"? Mul on koostöös Dolce Vita parfümeeriaga võimalus jagada ära kolm 7,5 ml lõhnapliiatsit. Need on mugavad, sest mahuvad väikesesse käekotti ja lõhn ... on lihtsalt jumalik!

Delicate notes on Escada moemaja roosipõhise originaallõhna imepäraselt kerge, värske ning õrn tõlgendus. Elegantse, kuid samas rafineeritud parfüümi inspireerijaks on üdini nooruslik ESPECIALLY ESCADA naine, kelle ihaluseks on luksuslikult värske  parfüüm, mis ta seitsmendasse taevasse viiks.


 Nii naise olemuses kui tema parfüümis sulavad ühte rafineeritus ja kerge ning muretu eskapism.  2012. aasta augustis müügile tulev uus ESPECIALLY ESCADA Delicate notes Eau de Toilette on püsitäienduseks ülimenukale parfüümide  sarjale.  Parfüümi avaakordiks on kastese roosi värskus ja õrnad pirninoodid, millest helgib delikaatselt läbi roosi kroonlehtede ja ilang-ilangi naiselik  süda. Nende õrnast kooslusest tulvab tuules lehviva siidsallina esile eksootiline muskus-kassinaeri seemnete aroom. Kas pole ilus?

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii Dolce Vita parfümeeria kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Dolce Vita parfümeeria fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milline on sinu lemmik Escada parfüüm. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Lõhna loosin välja järgmisel reedel.

 Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe pliiatsi loosin välja  Stellariumi Instagramiga liitujate hulgast. Stellariumi Instagrami leiad SIIN.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig