Wednesday, November 7, 2012

Arvustus: Ürdikubudega massaaž

Kuidas peletada rõskust, mis nii elegantsel ja kiirel sammul minu juurde tõttab, naeratab ja seejärel luba küsimata naha vahele astub? Hoolimata soojadest kummikutest, mantlist ning minu võitlusvalmist vihmavarjust, mis ei kohkuks ära ka siis, kui taevast sajaks pussnurge, on raske mul selles kliimas pea püsti hoida. 

Ühel järjekordsel lootusetul hommikul valisin Meritoni hotellist välja hoolitsuse, mis sobib kõige paremini praegusesse kliimasse - ürdikubudega massaaži. Paigad, kus minu massöör Natalja on käinud end koolitamas, on muljetavaldavad - ta on viibinud Balil, tuli äsja Peterburist ja sõidab õige pea Bergamosse. Pole ime, et ta on aasta 2012 parim SPA massöör. Tema vastuvõtt meenutab mulle eriarsti külastust. Ta küsib, kas mul on istuv töö ja soovitab iga paari tunni järel arvuti tagant püsti tõusta ning pisut ringi liikuda. Nii ei jää selg kangeks. Sest just massaaži tehes selgub, et minu valupunktid asuvad seljas ja tulenevad istuvast ametist.


Minu viga on see, et ma üritan ühel ajal alati vähemalt mitut asja teha. Nii ka sel korral. Samal ajal kui Natalja mulle energiliselt masaaži teeb, proovin vahepeal ooteruumist kaasa haaratud piparmündi teed rüübata. Natalja soovitab mul säärase ilmetu ilmaga hoopis ergutavat rohelist teed juua. Paistab, et tal on kõik vastused olemas ja küsima ei peagi. Mulle avaldab muljet, et ta segab ise erinevatest õlidest SELLE ÕIGE massaažiõli kokku. 

Selle hoolitsuse juures on kõige põnevamad just ürdikubud, mida Natalja hoiab spetsiaalses kapis soojas ning võtab välja vaid siis, kui ta neid õrnalt kehale surub. Nagu ma Meritoni lehelt lugesin, peaks see hoolitsus vereringet ja meeli ergutama. Vereringe paneb tõesti suurepäraselt tööle ja ürdikubude lõhn viib mind mõtetes päikesepaistelisele heinamaale.

Ürdikubud saan Nataljalt kaasa ning päev hiljem segan endale Marja Entrichi külmpress nisuiduõlist ja Tautropfeni Amea õlist kokku mõnusa massi, soojendan potti koos ürdikubudega ahjus sütel ning teen siis endale ise väikese koduse spaa. Kui lähed Meritonisse ürdikubudega massaaži võtma, küsi kindlasti kubud kaasa. Kavatsen endale neid ka ise meisterdada ning saunas kasutusele võtta. Miks ma varem selle peale ei tulnud?
SHARE:

Tuesday, November 6, 2012

Giveaway: Võida Max Factori eksklusiivne karbike!

Jõulud pole kaugel ja Max Factor üllatab sel korral imelise pühadele pühendatud karbikesega. Stellarium jagab eksklusiivselt juba järgmisel esmaspäeval ära kaks suurepärast Max Factori limiteeritud koguses karpi, kust leiad kaks küünelakki, ühe minitušši ja uue jumestuskreemi sämpli. 

Kuna mulle meeldib kinkida lugejatele just neid asju, mida ma ise nii armastan, siis on boonusena mõlemasse komplekti lisatud Translucent tolmpuuder ja Colour Elixir punane huulepulk. Oma rõõmudest Max Factoriga olen varem kirjutanud SIIN ja SIIN.


Kuidas võita endale Max Factori karbike?

Sa pead olema Facebookis nii MaxFactor EE fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
MaxFactor EE fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid MaxFactori tooteid oled kasutanud või mida ihaldad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad.

SHARE:

Monday, November 5, 2012

Kolm kaadrit: Kuldsilm

Algaval nädalal avaldan Stellariumis teise meigi, mille meigikunstik Meelika mulle nii lahkelt Avoni kosmeetikumidega tegi. Minu meigi märksõnaks on jätkuvalt blaxploitation.  

Siin kolm kaadrit, mis annavad uuele nädalale näo. Muide, homme algab üks ägedamast ägedam giveaway ja reedeni kestab teine, James Bondile pühendatud loos, mille leiad SIIT. Meigipilte näed õige pea ja seal ma veel parukat peast ära ei visanud. Käisin ka kinos "Skyfalli" kaemas ning uus Miss Moneypenny on täitsa minu maitse. Ette võib heita talle vist vaid seda, et ta polnud kuigi täpse käega.
Avoni esimese sügismeigi "Fun and Funky" leiad SIIT.
SHARE:

Sunday, November 4, 2012

Selverti C-vitamiini seerum - aasta parim leid

Sel kevadel kingiti mulle sünnipäevaks Selverti C-vitamiini seerum. Mul polnud varem ei Selverti toodete ega ka seerumitega suuri kokkupuuteid olnud. Kuna mul oli seljataga ebameeldiv antibiootikumi kuur, mis oli mu näonahalt viimse jume viinud, siis otsustasin seda pikemalt mõtlemata proovida ja täna pean seda aasta parimaks leiuks.

Siinkohal kirjutan lahti, mida seerumid nahaga teevad, sest ma polnud nende täpse toimega kevadel veel isegi kursis. Seerumid sisaldavad kõrgemas konsentratsioonis nahka mõjutavaid aktiivaineid, olles tekstuurilt geeljad. Selleks, et saavutada maksimaalne soovitud efekt, soovitatakse valida sama firma seerum ja kreem, sest need tooted töötavad vastastikuses sünergias. Ma ise kasutasin seerumit ainult öösel ja kreemi ei lisanud.


Seerumid on mõeldud kasutamiseks kuuridena ajal, kui nahk vajab ekstra turgutust, normaliseerimist või kaitset. Nii nagu maskidegi, on seerumite valik väga rikkalik: niisutavad, toitvad, rasueritust normaliseerivad, vananemisvastased, trimmivad, sära andvad, rahustavad, hapnikuga rikastavad, valgendavad jne. Valitud seerum ja hoolduskreem ei pea alati olema samast tooteliinist. See tähendab, et võib kombineerida näiteks niisutavat seerumit ja kuiva naha kreemi või sära andvat seerumit ja vananemisvastast näokreemi.

Enim levinud seerumiformaat on 30 ml pumbaga klaaspudel ja seda kahel põhjusel: 30 ml on täpselt sobiv kogus ühe kuuri jaoks ning pumbaga pudel aitab efektiivselt vältida hapniku juurdepääsu hinnalisele tootele. Minu lemmik, C-vitamiini seerum on 50 ml pumbaga klaaspudelis.

Seerumite näol on sageli tegemist kosmeetikafirmade nii öelda au ja uhkusega, mille tootmisel kasutatakse kõrgtehnoloogilist tehnikat ja põhjalikke uuringuid. Väga palju nüüdisaja seerumeid on liposoompreparaadid, mis tähendab, et väärtuslikud aktiivained on peidetud nn transportijatesse. Need transportijad imenduvad nahka ja alles siis vabastavad aktiivained, mõjutades seeläbi intensiivsemalt meie rakkude toiminguid.
 
Hooldatud nahk ennekõike!

Selleks, et seerumid avaldaksid pakendil lubatud mõju, on vajalik korralik naha ettevalmistus. Kogu nahahoolduse tugisammas on õige ja regulaarne naha puhastamine, koorimine ja niisutamine. Nahahooldusest olen varem kirjutanud SIIN. Ülimalt oluline on teada, et hooldamata nahas tekitavad intensiivsed seerumid pigem ärritusi ja ebameeldivustunnet kui silmaga nähtavat efekti. Seega tuleb meeles pidada, et seerumid mõjuvad vaid õigesti hooldatud nahas. 

Nagu juba kirjutasin, siis seerumid on ideaalsed just siis, kui nahk vajab turgutust. Ja minu jaoks tähendab antibiootikumikuur tervele organismile korralikku hoopi. See väljendub nii enesetundes, juustes kui ka nahas. C-vitamiini seerum oli seega ideaalne kingitus nii halval ajal, kuid koos organismi üldise turgutamisega sain lõpuks reele tagasi. Huvitav on, et mitte ükski vistrik ei tülitanud mind seerumi kasutamise ajal ja veel mõnda aega pärast seda. 
 
C-vitamiin ise on asendamatu antioksüdant ja nahale fantastiline vitamiinipomm. Uurisin seerumite kohta ka oma kosmeetikult, kes toonitas üle, et seerumi kuuri tasub teha kindlasti ca kaks korda aastas, mitte rohkem. Ostsin endale sel nädalal uue Selverti seerumi ja kuna jäin just sellega väga rahule, siis ostsin täpselt sama toote. Hind on 64 EURi, kuid sellest saab kaua läbi ja kaks korda aastas see summa välja käia, ei ole tulemust arvestades kuigi suur väljaminek. Minu jaoks on Selverti C-vitamiini seerum aasta parim leid. Kui kellelgi on soovitada omast kogemusest häid seerumeid, siis jagage muljeid kindlasti kommentaariumis.


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig