Friday, November 2, 2012

Giveaway: Võida James Bondile pühendatud parfüüm

 James Bond on kinodes! Ja lõhnalettidel. Ja Stellariumis. Just James Bondi 50 juubeliks sündis esimene legendaarsele Briti spioonile pühendatud meesteparfüüm maailmas: James Bond 007. Stellarium ja Dolce Vita parfümeeria loosivad ühele õnnelikule välja 75 ml lõhna.

Tõelise ikooni olemust peegeldav James Bond 007 on värske ja rafineeritud alltooniga klassikaline ning eksimatult mehelik lõhn – tõeline kaasaegse mehe parfüüm.

 
 Bondi lihvituse ja rafineerituse peegeldajaks on vetiver, Haitilt pärinev koostisaine, millest hoovab sensuaalsusega ühtepõimunud mehelikkust, vaieldamatut võimukust ja jõudu. Oma värske aroomi poolest tuntud ja ehedalt inglaslik õun kannab endas Bondi lihvitud elegantsi ning lisab joovastavate Fougere-nootidega ideaalselt harmoneeruvat ning värskendavat kergust. Sandlipuu täiuslik aroomibukett annab parfüümile püsivuse ning jõulise mehelikkuse. 

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii Dolce Vita parfümeeria kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Dolce Vita parfümeeria fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, kes kuuest salaagenti kehastanud näitlejatest on sinu lemmikuim James Bond. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Lõhna loosin välja järgmisel reedel.
SHARE:

Thursday, November 1, 2012

Avoni sügismeik: Fun & Funky


Seekordse sügismeigi märksõnaks on blaxploitation. Neil rõsketel päevadel mõtlen ma Foxy Brownist ja kohe hakkab soojem. Päev enne pildiseeriat vaatasin James Bondi seiklusi filmis "Live and Let Die", kus tegutsesid eriti šefid mustad kurikaelad. Ja nii see lõplik look minu pisikeses peas sündis. 

Niipea, kui selle paruka endale USA Today sekkarist (Tallinnas, Juurdeveo 26, jaluta läbi ja sa ei kahetse) leidsin, otsustasin teha blaxploitationi seeria. Parukas oli see, kes pani mulle mõtte pähe ja mina panin seejärel paruka pähe. Või oli vastupidi? Igatahes andis Avon Eesti mulle ja meigikunstnik Meelika Tammeveskile erinevaid meigipalette, põseruuže, huulepulki ja ripsmetušše ning tulemus on sinu ees.

FOTOD: MEISI VOLT, MEIK: MEELIKA TAMMEVESKI, STILISTIKA: STELLA

Selle meigi peategelased on kuldsed silmad. Soojad sinepised toonid hakkasid mulle juba suvel meeldima ja Avonil on mitu meeldivat meigipaletti, mida me selle silmameigi loomisel kasutasime. Silmadel on mikstuur Avoni lauvärvidest Attraction ja Gleam of Gold. Meigikunstnik Meelika on tõeline pärlipüüdja - True Colour sarjast leidis ta Cocoa Dreamsi lauvärvid, mis annavad silmameigile viimse lihvi.Ripsmed värvisime SuperShock Maxiga, mis lubab tihedamaid ja kooldus ripsmeid.Nagu on traditsiooniks saanud, siis valin endale nende meigitoodete seast suurima lemmiku ja sel korral on selleks Avoni uus huulepulgasari Brilliance. Minu huultel on Brilliant Ruby. Selles värvis on sädelust ja selliste ilmadega võib huuled juba hommikul punaseks värvida. Keegi ei pane pahaks. Ja kui panebki, siis mis siis. Olgem ausad - lausa patt oleks kõigile meeldida.


Need, kes eelistavad siiski heledamaid huuli, võivad katsetada Brilliance sarja toone Berry Glitz ja Pink Paparazzi. Uurisin Avoni kataloogi. Brilliance huulepulgad maksavad 4.99 EUR. Minu jaoks on huulepulga kasutamise juures lahutamatu osa huulepiirdepulk. Kui mul viimast vahel käepärast pole, siis ma ei värvigi huuli. 
Ja lõpuks küüned. Minu küüntel küütleb Avoni Ballerina. Hele-hele roosakas toon, mis kuivab kiiresti ja jääb elegantselt tagasihoidlik. Kuidas meik meeldib? Kõige asjalikum kommenteerija võidab endale Avoni lõhna "Slip into ... Daring".


Pikk ja virtuaalne pai kõigile, kes aitasid selle pildiseeria sünnile kaasa. Suur tänu Reelika Lumele ja Meelika Tammeveskile. Ning Meisi Voldile, kes nii pühendunult pildid tegi. Tänan FashionHairist Helenit, kes tegi ilusa maniküüri. Ja muidugi aitäh Mardile - sa tead isegi, mille eest.
SHARE:

Monday, October 29, 2012

Giveaway: võida Dr. Hauschka huulepalsam

Käes on jälle see jahe aeg, kus üks huulepalsam võiks käekotis või taskus olla ja teine sind öökapil oodata. Stellariumi esmaspäevast esmaspäevani kestvas loosis jagan ära kolm Dr. Hauschka huulepalsamit.

Loosi läheb kaks Dr. Hauschka "Lip Balm" toretsevas topsikus palsamit ja üks Lip Care Stick. Minul seisab sama huulepalsam "Lip Balm" just öökapil, sest päeval kannan kaasas hügieenilisi huulepulki, kuhu ei pea keset päeva sõrmi sisse pistma. Dr. Hauschka huulepalsamid toimivad suurepäraselt. Vähem tähtis pole see, et nendes puudub petrooleum. Ja mis kõige olulisem - päeval valusaks ja katkiseks läinud huuled on hommikuks terved. Kui oled korra seda proovinud, siis tead, et sellele võib alati loota. Olen huulepalsamitest kirjutanu varem SIIN.


Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii Dr. Hauschka Estonia kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Dr. Hauschka Estonia fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milline on sinu lemmikuim toode Dr. Hauschkalt. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe huulepalsami loosin välja nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN.
SHARE:

Tee ära see mäng!

Ei ole tal silme ees lindiga kuub
või hooaja kuulsuste ihatud säng
vaid kapteni käsi ta õlal, ei muud:
"Sa mängi! Sa mängi! Tee ära see mäng!"

Henry Newbolt

Foto: Meisi Volt

Sel nädalal ilmub Stellariumis üks Avoni sügismeik, mille tegime vastavalt rõsketele ilmadele iseäranis sooja. Ikka selleks, et südamel ja silmal hakkaks soojem. Esmaspäev toob uue mängu, kus on võimalik võita just neid mõnumeid, mida jaheda sügisega pea iga ema või tütar endale sooviks. Ja sina, kes sa mind loed - ära võta elu liiga tõsiselt. Tõsi, seda tuleb mul vahel endalegi meelde tuletada. Mängulist nädala algust meile kõigile!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig