Friday, May 25, 2012

Liigsed ostud ja unine Unihiir

Mäletad, kui ma kirjutasin sellest, et mul on garderoobis M ja L suuruses riideid. Siin on üks kleit, mille ostsin kunagi kindlas usus, et lasen selle ringi õmmelda. Viimast seepärast, et kleit on suurus 40 ja mina olen nr. 36. Aga mind köitis aastaid tagasi see vahva seelik ja rohekas-kuldne korseti värv.

Need fotod sai tehtud paar kuud tagasi ühe video filmimise ajal. Nüüd nuputan, mida selle kleidiga edasi teha. Minu meelest näen ma nendel piltidel välja nagu unine Unihiir. Mäletad muinasjuttu "Alice Imedemaal"? Ma poleks kindlasti Alice. Ma oleksin Unihiir.


Üks küsimus ka laiale ringile ja armsatele blogijatele, kes mind jälgivad: kas te olete teinud üritusi stiilis "šoppa minu riidekapis"? Või ise kuskilt blogist rõivaid ostnud? Millised on teie kogemused? Ma vaikselt mõlgutan selles suunas mõtteid ja tahaks lugeda, kuidas teil on läinud. Iga kommentaar on teretulnud.

Loe ka minu ahnusest kõnelevat postitust: Ma ei jäta teid poodi ...
SHARE:

Karmen Pedaru Prantsuse Vogue`is

Eestist pärit supermodell Karmen Pedaru poseerib Prantsuse juuni/juuli ajakirjas Vogue. Kui kellelgi peaks nappima ideid, milliseid aksessuaare suvel kanda, siis nendest imelistest piltidest voogab inspiratsiooni. 

 Indiana Jones kaotaks sellist graatsiat nähes nägemise. Fotode autor Hans Feurer  ja creative director Geraldine Saglio. Nautige!


SHARE:

Wednesday, May 23, 2012

Tagamõttega Küsimus

Ma olen blogis endast lakkamatult lobisenud, kuid nüüd palun, et hoopis sina minuga muljetaksid. Nimelt on mul plaan uurida välja, millised on sinu uued ja vanad lemmikparfüümid!  
See küsimus on tagamõttega, aga mõttest kõnelen sulle hiljem. Kirjuta kommentaariumis kõik hingelt ära! Milliseid parfüüme sa ihkad? Millise kaubamärgi lõhnu pole iial sinu kapil piisavalt? Mida sa poes parasjagu noolimas käid? Millist lõhnaõli oled alati valmis uuesti ostma? Ma ise olen juba mõnda aega vaimustuses Bvlgari parfüümist "Omnia Coral". Pudel on tilgatumaks kasutatud ja mõtlen uue soetamise peale. See lõhn on kerge, magus (kuid mitte liiga magus) ja joovastav. Bvlgari "Omnia Coraliga" seostub mulle nutikas kleit, mida on võimalik kanda nii helgel hommikul, lõbusal lõunal kui ka õdusal õhtul. Aga see kleit ei ole kindlasti must. Selles kleidis on värvi. Nagu ka selles parfüümis.

Lõhnas annavad muu hulgas nooti bergamot, goji mari, hibiskus, vesiroos, granaatõun, seeder ja muskus. 

Kümnest punktist kümme!
SHARE:

Monday, May 21, 2012

FashionHairi Giveaway

Lõpuks ometi on soojad ilmad käes! Ja minu rõõm on sinu rõõm, sest Stellarumis sajab Avoni auhindu ja algab uus ning sama huvitav giveaway, mis sel korral on pühendatud juustele.

Esmalt siis Avoni auhinnad. Anna Leontieva saab Anew Genics näokreemi, Reelika Metshein võitis tselluliidivastase LaserDissolve kreemi ja Helen Kaigule teeb rõõmu meresoola koorija Foot Works. Palju õnne! Võtan võitjatega ühendust.


 See lõbusate purgikestega pilt juhatab aga sisse järgmise Kerastase`i giveaway. Nimelt paneb Tallinnas asuv salong FashionHair (Viru väljak 2) ühele võitjale välja ülihea Kerastase "Fusion-Dose" juuksehoolduse. Valikus on neli hooldust - juukseid niisutav, läiget andev, rikutud juustele ja küpsele peanahale. Sina saad valida neljast hooldusest endale kõige sobivama ja juba järgmisel esmaspäeval loosin võitja. 

Mida selleks teha?
Sa pead olema Facebookis nii FashionHairi kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.

FashonHair`i Facebooki lehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki uudistega saad ühineda SIIN.

Jaga seda linki enda blogis/twitteris/facebookis ja kirjuta Stellariumi Facebooki "juuksehooldus", siis tean, et osaled mängus. 

FashionHairis tehti mulle ka mu lemmik viie minuti soeng. Vaata pilte ja loe SIIT

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig