Sunday, February 18, 2018

Black & White Inspiration
Elu Stellariumis pole alati nii must ja valge. Jälgi meie tegemisi Instagramis @stellaarium
SHARE:

9 comments

 1. Hei Stella,

  mulle on alati mustvalged ja neutraalsed lahendused meeldinud - ka enda blogisse lisasin õige pisut kahvaturoosat, ainult natuke tüdrukulikku maiku. Ma arvan, et Sinu blogisse sobiks hästi Tiffany roheline - miski, mida kunagi ise kaalusin, kuid lõpuks ümber mõtlesin. Kartsin, et mul saab muidu oma lemmiktoonist ruttu kõrini.
  Mida ma tahaks su blogis rohkem näha? Kindlasti toodete arvustusi, soengute õpetusi, midagi küünte- ja juuksehooldusest, sest olen alati su juukseid ja maniküüri imetlenud (ehkki enam ma ei näe su lokkis pead vasakule vaadates ja su laitmatut maniküüri klaviatuuril Publikusse kilde kirjutamas :D).
  Igasugused kirjud ja suvised teemad on ka oodatud. Alati! Noh... sügiseni. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, armas Anna - nii ilusad sõnad :) Küüntest on nüüd ka paar toredat postitust tulemas ja toodete arvustusi samuti. Ma pelgan Tiffany rohelisega seda, et ehk jääb üldmulje blogis liiga külmaks. Sinu tüdrukulik roosa on blogis väga mõnus ja soe. Loodan, et kohtume ka enne sügist :)

   Delete
 2. Mulle on ka alati meeldinud sellised väga basic ja tavalised lahendused (nagu näha mu oma blogist). Minu arust kui on igasugused pildid siin ja seal pool ääres, siis noolega liiguvad kaasa mingi tähekesed, kui blogi avad hakkab ekraanile lund samad jne pisut ülepakutud, aga what do i know, see kõigest minu mõtlemine ju :D
  Tagasihoidlik must-valge lahendus jätab ka asjast pisut soliidsema üldmulje :)
  Sellele, mida rohkem meeldiks lugeda ei oskagi vastata, sest minuarust on praegu piisavalt kõike kõigest ja väga hästi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, aitäh kommenteerimast. Jah, need kalad, mida blogides tuleb sööta ja lumi jne on tõepoolest liig, mis liig :D Valge taust on aga just puhas ja pildid mõjuvad paremini.

   Delete
 3. Mida lihtsam, seda parem on lugeda ja jälgida. Isiklikud kogemused ja nõuanded on alati teretulnud, sest just ilumaailmas toimib vist kõige paremini soovitusturundus. Usalda intuitsiooni nii sisu kui vormi osas, sest nagu sa juba isegi kirjutasid, pole olemas absoluutset tõde ning just see on kõige õigem, mida otsustad.
  PS - Väga hea pildiseeria!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänan Karmen, ma olen nõus, et soovitusturundus toimib kõige paremini. Eks ma vaikselt jälgin oma sisetunnet ja lähtun lihtsusest.

   Delete
 4. Tere! Vàrskem kujundus on parem, mulle meeldib. Aga tahtsin pigem sisust kirjutada. Sinu blogi on nagu vàike kohvik, kus aega veeta. Kuna olen vàikse lapsega kodus ja minu kokkusaamised sòpruskonnaga harvad, siis vaatan iga pàev sinu blogi - kas on uut postitust. Kui minult kysida, mis minu tuju tòstab, siis vastan alati: hea maius, hea tee peenest portselanist teetassist ning hea raamat (mis tihti kipub just moeteemaline olema). Sinu blogis on ju kòik see olemas. Senini on ehk eriti meeldinud sissekanne raamatust "a thousand days of magic". Samalaadseid postitusi ootan hea meelega. Tahaks veel vaid vàlja tuua yhe vahva fakti, et paar aastat tagasi sai uuesti loetud August Gailiti teost "Ekke Moor" ja alles siis panin tàhele, et seal on mainitud lòhnaòli Chanel number 5! Tegin jàrelduse, et kirjanikuhàrra oli ypris peen mees vòi siis liikus nooblis seltskonnas.
  Kòik meigiseeriad on ka vàga huvitavalt lugejale ette serveeritud! Ning mood - seda pole kunagi liiga palju.
  Margit

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea, Margit, aitäh nii toreda vihje eest seoses August Gailitiga. Mul on blogis lugemiselamused plaanis korra kuus, need on põhjalikumad ja otsin oma raamatukogust huvitavamaid leide. Usun, et palju põnevat on veel tulemas.

   Väike preemia Sulle ka. Loosin vastamise vaeva ja minu jaoks lugemise rõõmu eest Sulle välja ühe toreda Collistari toote. Palun kirjuta stellaarium@hotmail.com ja siis saan kingituse Collistarilt Sinuni toimetada.

   Tervitustega,
   Stella

   Delete
 5. Greɑt post. I was chyecking continuouslʏ thіs bⅼog and Ι'm impresѕed!
  Very uѕseful information particularly the last partt :) I care for such info much.

  I wass seeking this particuⅼar infoгmation for a long
  time. Thank уou and good luck.

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig